Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Animax A Fost Scos Din Grila De Programe Rcs / Rds
Joi Iul 30, 2009 5:50 am Scris de Rock Bird

» Wiii!!! click
Mar Apr 07, 2009 11:21 am Scris de ELLA_Angelus

» The Cursed One
Sam Feb 14, 2009 6:03 pm Scris de Rock Bird

» Numele tau in japoneza 2
Sam Ian 24, 2009 3:10 pm Scris de kitsuneliv

» unknown song... pls help
Vin Ian 02, 2009 4:16 pm Scris de Do me!

Cine este conectat?
In total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 61, Mar Feb 16, 2010 2:41 am

> Updates (by Theth)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

> Updates (by Theth)

Mesaj Scris de theth la data de Dum Noi 23, 2008 6:22 am

Theth : Cu totii presupun ca ati vrut o sectiune de concursuri. Ei bine acum o aveti :)
CLICK TO GO THERE
Primul concurs este pentru bannerul siteului. Pentru mai multe informatii ... go there!

De asemenea ,s-a adaugat acea bara de popularitate dupa cum puteti vedea. Castigati puncte in mai multe feluri: in functie de cate posturi aveti, nu ati facut spam, cum va comportati, sunteti mereu gata sa ajutati pe cineva, din concursuri etc. Daca ajungeti la 50/50, aveti sansa sa deveniti moderator in categoriile care le hotaraste Ella.
La membrii care stiu sa lucreze in photoshop, ella prefera sa va dea puncte multe daca ii faceti un set. Va asigur ca ea nu cere seturile pentru ca nu poate ea sa le faca, daca va uitati la portofoliul ei are o gramada de creatii. Vrea pur si simplu sa imparta cat mai multe puncte de popularitate si dupa cum puteti vedea, deja multi ati depasit cele 0 puncte.

Statusul e si el adaugat. Pur si simplu puneti acolo orice doriti, ce simtiti, ce ganditi. Ca sa aveti un status, este nevoie sa postati in categoria "Popularitate", in topicul "Folositi-va popularitatea" si cu ce status doriti sa aveti. Dar nu e pe gratis! Costul e de 20 popularitate!

Bye bye!
theth
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 320
Varsta : 24
Imaginea 2 :
Data de inscriere : 19/11/2007

About me
Status: My heart is made of ice
Popularitate:
50/50  (50/50)